RODINNÁ VÍKENDOVÁ TERAPIA KRPÁČOVO - AUGUST 2021

     Tento rok si členovia KAPP naplánovali víkendovú rodinnú terénnu terapiu do Krpáčova, malebného turistického strediska v podhorskej oblasti Horehronia v Nízkych Tatrách. Do tejto oblasti sme mali rodinnú terapiu naplánovanú už v minulom roku, avšak vzhľadom k pandemickej situácii, vyhlásenému núdzovému stavu a z toho vyplývajúcich pandemických opatrení musela byť táto akcia zrušená.

     Termín rodinnej terapie bol stanovený na dni 27. - 29. augusta 2021. Po príprave akcie boli aj obavy z počasie, lebo dovtedy krásne letné počasie sa na sklonku augusta začalo zhoršovať. Akcie sa zúčastnilo 23 ľudí. Účastníci vyslovili veľkú spokojnosť čo sa týka výberu miesta, ubytovania i stravy. K dispozícii bola i sauna a perličkový kúpeľ, posilňovňa a službukonajúci personál bol veľmi milý, ochotný a ústretový. Taktiež počasie sa po príchode do Krpáčova umúdrilo a počas všetkých víkedových dní bolo naozaj krásne.

     Účastníci terénnej terapie mali možnosť využiť v piatok návštevu známej železničky v Čiernom Balogu po jej rekonštrukcii.

V sobotu bol vyhradený čas pre turistiku na Chopok, kde sa dala využiť obojsmerná cesta na Chopok a do Jasnej. Páčila sa aj adrenalínová dráha na 3-kolkách z Chopku. 4 naši členovia využili možnosť urobiť turistický pochod Chopok - Ďumbier.

     Spestrením bolo podvečerné posedenie a opekačka.

    Posledný deň bol vyhradený na návštevu Bystrianskej jaskyne a pokochať sa jej krásami. Po obede v popoludňajších hodinách a po skonštatovaní, že rodinná terapia bola vydarená a splnila svoj účel sa účastníci pobrali na cestu domov.

(viac na stránke Fotogaléria)