STRETNUTIE U RUŽENKY - CHATA HLBOKÉ, máj 2020

     Dňa 21.5.2020 sa členovia KAPP na podnet Ruženky Gürtlerovej stretli na chate v Hlbokom u Ruženkinho syna Štefana. V tomto čase bol Dom kultúry stále zavretý a teda klubových stretnutí sme sa nemohli zúčastňovať. Situácia vo vývoji koronakrízy sa však začala zlepšovať. Preto všetci zúčastnení prijali s veľkou radosťou pozvanie na toto stretnutie.

     Na chate sa nás zišlo 25 členov a sympatizantov. Opäť sme sa mohli porozprávať, ako sme zvládali boj s pandémiou, ako sme dodržiavali prijaté hygienické a ostatné protipandemické opatrenia. Prvoradé ale bolo to, že sme sa mohli všetci podeliť o naše bežné prežívané radosti i starosti.

K dispozícii boli opekané špekáčky i slaninka, čerstvá zeleninka, koláčiky, káva, rôzne dobroty a nealko nápoje. Počasie bolo nádherné, bol príjemný slnečný takmer letný deň a všetci sme sa tešili nielen zo stretnutia, ale aj z toho, že každý z nás bol zdravý, nik nemal koronavírus ani vážnejšie ochorenie. Predseda KAPP v príhovore zúčastneným povedal, čo nás bude očakávať v najbližšom období a aké má KAPP plány počas tohto zložitého obdobia. Prežili sme teda pekné popoludnie a s dobrým pocitom sme sa rozchádzali domov.

Poďakovanie patrí Ruženke a jej synovi Štefanovi s manželkou, že nám umožnili stretnúť sa v tomto peknom prostredí a prežiť pekné chvíle.

(viac na stránke Fotogaléria)