DETSKÉ ŠPORTOVÉ HRY KLUBOV ABSTINENTOV HORNEJ NITRY Jún 2019

     Dňa 29.6.2019 sa uskutočnili pravidelné Detské športové hry klubov abstinentov Hornej Nitry. Tentoraz sa hry uskutočnili v Lesoparku Prievidza. Garantom usporiadania hier bol KAPP. Hier sa ešte zúčastnili členovia SAP, KRASA, HAK a Fénix Handlová. Počasie bolo nádherné, od rána bol krásny letný slnečný deň. Z nemocnice Bojnice sme medzi nami privítali Mgr. Evku Štálnikovú a Mgr. Lukáša Žubora. Poďakovať musíme i Mestu Prievidza, ktoré našu akciu podporilo finančnou dotáciou 200 € a taktiež prispelo sladkosťami i vecnými darčekmi.

    Všetky zúčastnené kluby sa postarali o súťažné disciplíny. O občerstvenie bolo postarané, lesom sa niesla vôňa čerstvo opečených špekáčikov, slaninky,  k tomu prílohy, čerstvá zelenina, koláčiky a rôzne upečené dobroty a sladkosti. Na uhasenie smädu boli k dispozícii minerálka a nealko nápoje.  Na záver predseda KAPP Erich Kadnár vyhlásil víťazov jednotlivých kategórtií.  Každé jedno dieťa bolo odmenené medailou i taštičkou plnou drobností.

Tento ročník športových sa ako vždy vydaril a účastníci nešetrili chválou a vyjadrili spokojnosť s priebehom hier. Tak ako vždy - tešíme sa na ďalší ročník.

(viac na stránke Fotogaléria)