OPEKAČKA U RUŽENKY NA CHATE V HLBOKOM - august 2018

     Uprostred pekného leta, 2.8.2018 nám bolo prostredníctvom našej členky Ruženky a jej syna Štefana s manželkou umožnené, aby sme sa zišli na ich chate v Hlbokom, kde urobíme opekačku a pookrejeme v peknej prírode. Na chate sa zišlo 24 členov a sympatizantov KAPP a zavítali k nám aj naši priatelia Jožkovis z klubu Krasa Kanianka  a HAK Handlová. Bolo pekné, slnečné letné počasie a tak sme sa mohli pustiť do opekačky a pobaviť sa pri rôznych hrách a jednotlivo či v skupinkách sa porozprávať o svjich radostiach a starostiach.

    Špekáčky a slaninku pripravil Rudko so svojimi pomocníkmi Urbanom  Milanom a veruže boli opečené parádne. Len tak sa po nich zaprášilo. Okrem opečených špecialít boli k dispozícii ako občerstvenie rôzne koláčiky i zákusky. K dispozícii bola i káva a na uhasenie smädu minerálky a nealko nápoje. Spestrením bola aj nová hra s drevenými kolíkmi, ktorej pravidlá vysvetlil Ruženkin syn Štefan a do ktorej sa zapojilo celý rad zúčastnených.

     Tento deň bol veľmi vydarený, bolo to spestrenie chvíľ, ktoré sme mohli zažiť ako klubisti spolu a veľká vďaka patrí Ruženke a jej synovi Štefanovi s manželkou.

(viac na stránke Fotogaléria)