MIKULÁŠSKE POSEDENIE - 6. DECEMBER 2018

     Mikulášske posedenie KAPP sa v tomto roku uskutočnilo dňa 6.12.2018 v Dome kultúry v Prievidzi. Stretnutie sa uskutočnilo vo veľkej zasadacej miestnosti na poschodí a bolo pripravené pre deti a rodinných príslušníkov členov a sympatizantov KAPP.

     Príprava slávnostnej miestnosti sa chystala od skorých popoludňajších hodín.  Stoly boli prestreté slávnostným prestieraním a výzdobou, ktorú pripravila kvetinárka Janka. Nesmel chýbať vianočný stromček a ostatné dekorácie. Na stoloch boli prichystané obložené chlebíčky, zákusky, koláčiky, slané dobroty, minerálky  a nealkoholické nápoje. Pre našich najmenších boli pripravené Mikulášske darčeky .

     Na úvod sa prítomným prihovoril predseda KAPP Erich Kadnár. Po ňom už do miestnosti vstúpil Mikuláša, ktorého sprevádzali anjel a čert. Mikuláš sa prihovoril deťom a  každé dieťa dostalo mikulášsky balíček. Aby deti dostali balíčky,  zarecitovali pekné básničky.

     Po rozdaní mikulášskych balíčkov sa už mohol každý z účastníkov občerstviť ponúknutými dobrotami z prestretého stola. Dospelí si podebatovali a deti si spoločne s čertom aj anjelom zatancovali.

     Akcia bola dobre zorganizovaná, o čom nás presvedčili úsmevy a radosť na detských tvárach  a ich rozžiarené oči.

(viac na stránke Fotogaléria)