DETSKÉ ŠPORTOVÉ HRY KLUBOV ABSTINENTOV HORNEJ NITRY - 30.6.2018

     Dňa 30.6.2018 sa uskutočnili tradičné Detské športové hry pod záštitou KAPP, za účasti  klubov abstinentov Hornej Nitry. Hry sa uskutočnili v Mestsom parku pri golfovom ihrisku. Hry sa konali v sobotu, za pekného slnečného dňa. Z nemocnice Bojnice medzi nás zavítali Mgr. Evku Štálniková a Mgr. Lukáš Žubor.

     Prostredie športových hier prišli pripraviť na to určení členovia z radov KAPP. Súťažné disciplíny pripravili všetky zúčastnené kluby, teda KAPP, SAP, KRASA, aj HAK i FÉNIX z Handlovej. Súťažilo sa v tradičných disciplínach, ako minifutbal - strely na bránku, hod na cieľ, prekážkové dráhy a iné. Deťúrence si teda mohli vybrať a užiť si radostí športového dňa. V rámci občerstvenia bolí pripravené  čerstvo opečených špekáčiky, slaninka k tomu horčica s kečupom a zeleninou a rôzne koláčiky. K dispozícii boli pripravené nealko nápoje na uhasenie smädu.

    Na záver predseda KAPP Erich Kadnár vyhlásil víťazov jednotlivých kategórií. Každé dieťa obdržalo vecnú cenu a taštičku plnú sladkostí a rôznych  drobností.

     Športový deň sa zúčastneným klubom i deťom páčil, za čo patrí uznanie usporiadateľom.

(viac na stránke Fotogaléria)