RODINNÁ TERAPIA POČÚVADLO - CHATA HRON, Máj 2017

     Členovia a sympatizanti nášho klubu sa v dňoch 25.-28.05.2017 zúčastnili na ďalšiej rodinnej terénnej terapii. Tentoraz sme si za miesto zvolili krásne prostredie Počúvadlianského jazera na chate Hron. Po príchode a ubytovaní sme si prezreli okolie a večer sme sa stretli na tzv. klubovom večeri.

     Na druhý deň sme po raňajkách vyrazili do neďalekej Banskej Štiavnice, kde sme si prezreli historické centrum spojené s krásnymi pamiatkami.Niektorí členovia navštívili aj Kalváriu. Po návrate späť sme deň zakončili pri táborovom ohni spojenom s opekačkou.

     Ďalší deň nás čakala turistika, rozhodli sme sa pre výstup na vrch Sitno (1009 m n.m.), ktorý tvorí dominantu Štiavnických vrchov. Po výstupe nás očakávala krásna panoráma umocnená prekrásnym počasím. Po turistike sme si pripravili spoločenský večer, ktorý nám spríjemnil hudobnou produkciou Jožko Holica z HAK.

     Posledný deň sme využili na zhodnotenie celej rodinnej terapie, kde sme konštatovali, že splnila naše očakávania. Prehlbili sa vzťahy a bližšie sme sa spoznali pri prekonávaní našej závislosti. Celkom sa nás zúčastnilo 30 a už teraz sa tešíme na ďalšie podobné stretnutie.

    Jan Dudák - predseda KAPP

(viac na stránke Fotogaléria)