17. VÝROČNÉ KLUBOVÉ STRETNUTIE KAPP - Október 2017

     Po sedemnástykrát usporiadal KAPP  výročné klubové stretnutie. V sobotu 14. októbra sa v hoteli Magura stretlo spolu 95 abstinujúcich a ich sympatizantov z 13 klubov z celého Slovenska. Pozvanie medzi abstinentov prijala aj primátorka mesta Prievidza Katarína Macháčková, starosta neďalekej obce Cígeľ  Štefan Mjartan, zástupkyňa Nemocnice v Bojniciach Mgr. Evka Štálniková aj prezident ASKAS-u Vladimír Farský. 
    Výročný klub otvoril svojim príhovorom predseda KAPP Ján Dudák. Po ňom sa prihovorili prítomným hostia a aj zástupcovia jednotlivých klubov. Tanečná zábava, v réžii DJ-a Karola Krajčíka, sa rozprúdila hneď odzačiatko "naplno". Svojim kultúrnym vystúpením spestrili program prievidzskí gymnazisti. Ema Gatialová predviedla ako jej ide spev a hra na gitare a za svoj výkon si právom zaslúžila potlesk. Rovnako bolo ocenené aj krásne tanečné vystúpenie Anky Kurbelovej a Mareka Petrisku. 

     Ani tento rok nechýbala bohatá tombola o ktorú bol skutočne veľký záujem. Večer naplnený atmosférou skvelej nálady, úprimných priateľských rozhovorov a dobrej zábavy splnil svoj cieľ. Aj takto sa dá upevňovať a posilňovať vlastná abstinencia.

     17. Výročné stretnutie KAPP splnilo svoj cieľ.  Bolo dôstojnou a príjemnou oslavou zdravého životného štýlu a najlepšou propagáciou života bez drog. Tešíme sa na stretnutie o rok.

(viac na stránke Fotogaléria)