Mikulášske posedenie KAPP 1.12.2016

Dňa 1.12.2016 zorganizovali členovia KAPP tradičné každoročné Mikulášske predvianočné posedenie. Podujatie sa konalo v priestoroch Domu kultúry v Prievidzi. Po privítaní podpredsedníčky KAPP Ruženky Gurtlerovej sa prihovoril zúčastneným a vianočný príbeh predniesol  Vladimír Jančich.

Potom už deti mohutným krikom privolali a privítali Mikuláša a v sprievode neposedného čerta. Mikuláš obdaroval pred vianočným stromčekom všetky detičky mikulášskymi balíčkami. Ďalej už nasledovala zábava detí a priateľské rozhovory zúčastnených. O náladu a hudbu pre deti sa postaral Jožko Holica. Na pekne vyzdobenom stole, o výzdobu ktorého sa postarala naša kvetinárka Janka, boli pripravené chutné obložené chlebíčky, koláčiky, zákusky a nápoje s minerálkou. Podujatie sa všetkým páčilo a najväčšou odmenou pre nás bol pohľad na rozžiarené očká a usmiate tváre detí.

Najväčšie poďakovanie patrí Ruženke, Evke, Janke, Jožkovi, Ľudovítovi s Mirkom ale aj ostatným, ktorý sa pričinili o prípravu a organizáciu tohto vydareného podujatia.

(Viac vo fotogalérii)